Adres
Rynkowska 1, 85-001 Bydgoszcz
Telefon
+48 605078112

NASZA DRUKARNIA - Park maszynowy

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się drukarni reklamowych w regionie, nasza usługa jest kompleksowa. Realizujemy zlecenia nadruków zarówno na materiałach powierzonych (wycena indywidualna, napisz : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jak i oferujemy gotowe produkty katalogowe znanych marek odzieżowych lub gadżetowych z Twoim nadrukiem. Nasz dział graficzny, w obu przypadkach wykona projekty nadruków – wystarczy przesłać logotypy w jakości graficznej, jeszcze przed złożeniem zamówienia lub zapytać się jak go wykonać samemu.

 

Posiadamy park maszyn wyposażony przez wiodących producentów maszyn drukujących:

Najnowszą linię technologiczną do sitodruku bezpośredniego - Sportsman EX – Automatic Sreen Printing Press (karuzela automatyczna 6 - kolorowa Sportsman, Naświetlarka M&R MPS3140, podsuszarka RED CHILI D) - druk ok. 800 - 900 szt/h -Revolver Print Program umożliwia niezależne programowanie głowic drukujących, z możliwością wielokrotnego podsuszania bez straty stacji drukującej - co za tym idzie prędkość nadruku pojedynczego koloru to ok. 4,5 sek/szt. - Elektryczne głowice drukujące - zapewniają precyzję i doskonałe odwzorowanie zachowując powtarzalność w 100% - Ekologiczna technologia druku Easiway Dip Tank System . O 70% redukujemy ilość środków chemicznych (certyfikat OEKO-TEX na atramenty) , o 50% redukujemy koszty pracy co przekłada się na niską cenę nadruku – to ogromna zaleta ekonomiczna.


1
1
2
2
3
3
4
4


Ponadto posiadamy takie urządzenia jak:

EPSON SC-T 5200 z oprogramowaniem FilmMaker 10 (rozdzielczość maxymalna 2880 x 1440 dpi, do tworzenia z wysoką precyzją siatek drukujacych, minimalna szerokość linii 0,02mm, pasowanie +/-0,1%)

EPSON S.C.F6200 - ploter drukujący na podłożu sublimacyjnym,

Plotery tnący Summa D60R idealny do każdego rodzaju foli od cienkich po grube.

Ponadto drukujemy sitodrukiem transferowym tzn plastizol
(na formatkach – możliwość wysłania zadrukowanych formatek do Klienta w celu samodzielnego wgrzania na tekstylia) .


Drukarki UV Mimaki – wielokolorowy druk cyfrowy rożnego typu podłoża, takich jak:
folia, plastik, szkło, metal, aluminium, drewno, płótno czy skóra.

Nadruki odblaskowe – srebrne i wielokolorowe

Teca - Print PE150 - druk tamponem różnego rodzaju podłoża

Roland SP - 540i - druk wielkoformatowy