SITODRUK BEZPOŚREDNI

Sitodruk
bezpośredni

Sitodruk jest bardzo trwałą metodą nadruku nadruku na odzieży. Często mylony ze znanymi z początku tego wieku ‘prasowankami’, których trwałość ograniczała się do jednorazowego użycia. Sam proces sitodruku polega na wtłaczaniu farby w materiał, przez co tworzy jednolitą całość z odzieżą (faktura odzieży jest nadal wyczuwalna) – gwarantując przy tym wysoką trwałość kolorystyczną oraz odporność na pranie i ścieranie. Najczęściej stosowany do znakowania lekkiej bawełnianej odzieży jak T-shirt lub koszulka polo czy inna odzież, lub wyrób tekstylny : np. smycz reklamowa, torba, worek, czapka etc.

nasze ostatnie projekty z sitodruku

Zaletą sitodruku jest jego uniwersalność. Tą techniką robimy druki na następujących rzeczach: koszulki bawełniane i poliestrowe, koszulki polo, bluzy, torby, worki, kamizelki, spodnie, wykroje.

Zalety

SITODRUKU BEPOŚREDNIEGO

trwałość

Jest to jedna z najtrwalszych metod nadruku. Niesamowitą trwałość nadrukowanej grafiki uzyskujemy dzięki wniknięciu farby w strukturę dzianiny. Nadruk jest odporny na pranie nawet w wyższych temperaturach.

reprodukcja kolorów

Dokładne dopasowanie koloru do wymogów Klienta – zgodnie z oryginałem. Uzyskanie kolorystyki wg wzornika Pantone.

Nadruki 3d

Możliwość wykonania nadruku puchnącego PUFF do druków wypukłych – nadruk 3D (idealnie na T-shirty).

ekonomia

Najlepsza i najszybsza metoda dla dużych nakładów – jakościowo i cenowo.

przejścia tonalne

Zaletą sitodruku są nie tylko przejścia tonalne ale i gradacja koloru, która jest możliwa do osiągnięcia jeszcze tylko sublimacją.

nasycenie barw

Dobre nasycenie barw.

Często zadawane pytania

Maksymalna wielkość nadruku przód albo tył to 35x45cm , a szerokość nadruku na rękawie 11 cm.

Mile widziane są formaty wektorowe. Aczkolwiek wystarczy dobrej jakości, rozdzielczości PDF, JPG lub PNG. Ważne żeby plik miał minimum 300 dpi.

Tak – w sitodruku bezpośrednim mamy możliwość drukowania farbą puchnącą, złotą, srebrną, neonową.

Cena jest zależna głównie od ilości kolorów nadruku oraz od nakładu.

Oczywiście, nasz dział graficzny przygotowywuje projekty do ostatecznej akceptacji , dopiero po jej uzyskaniu przystępujemy do nadruku.

Tak, ale wymaga to odrębnych ustaleń z naszym działem handlowym i jest to usługa dodatkowo płatna.

blog-sito-720x450

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas aby skonsultować technikę nadruku – dopasujemy najlepsze rozwiązanie do Twojego projektu uwzględniając nakład , budżet oraz pożądany efekt docelowy.